درباره ما

درباره ما و ارتباط با ما

سلام به میهمانان ما،سلام به کسانی که به این سایت می آیند و سوالاتی برایشان به وجود می‌آید که در اینجا به تعدادی از سوالات میپردازیم…

طرح اولیه وب هشت به عنوان لوگو وبلاگ بود

-این سایت(حرکتِ رسانه وب هشت) شخصی اداره می‌شود؟

بله، این سایت شخصی اداره میشود، ولی کسانی بودند که بدون هیچ چشم داشتی برای مدت اندکی به ما کمک کردند، چه از داخل ایران و چه از خارج ایران.

-وب هشت از چه زمانی وجود آمد؟

طرح کلی و نام وب هشت از سال ۱۳۹۰ در قالب یک وبلاگ خیلی سطح پایینی به وجود آمد، آن زمان دلیل انتخاب این اسم بخاطر وجود عدد(۸) در روز تاریخ تولد بود.  هیچ انگیزه ای از ثبت مطالب در آن نداشتیم و مطالب آن وبلاگ، ورزشی و اخبار و … را شامل میشد.

-چه شد که وب هشت تغییر مسیر داد؟

از سال ۱۳۹۰ چند سالی گذشت و وبلاگ را رها کرده بودیم، تا اینکه به سفر زیارتی دوری رفتیم وبعد از بازگشت، در حرم امام رضا(ع) اتفاقی افتاد -بعدا در مقدمه

دومین طرحی بود که به عنوان لوگو انتخاب شد

کتابی خواهم نوشت- که همه چیز را تغییر داد و باعث شد تمام موضوعاتی که در وبلاگ بدون دلیل کپی می‌شد به یک موضوع ختم شود و آن هم موضوع “شهداء جهان اسلام” بود.

-با وجود اینکه چندین سال میگذرد، چرا حرکت شما این قدر آهسته به پیش می‌رود؟

جمع کردن اطلاعات شهداء به زمان زیادی نیاز دارد واین که این اطلاعات را چطور و در چه قالبی ارائه دهی. گاهی ایده‌های زیادی پی در پی به انسان هجوم می آورند، نمیدانی چطور آن‌ها را عملی کنی، یعنی به قول فوتبالی ها اسپانسر نداری. از آن هم بگذریم برخی از مشکلات هستند که کار ما را کند کرده اند.

-وب هشت یعنی چه؟ هشت؟

وب هشت: *هشت سال دفاع مقدس  *هشتمین امام ما، آقا امام رضا(ع)  *۸ عددی بینهایت و تا زمانی که زنده ایم این حرکت را ادامه خواهیم داد.

-چرا در عکسهایتان، صورتتان را می‌پوشانید؟

بارها این سوال را از ما پرسیده اند، و جواب ما به آن‌ها این است: این حرکت و این رسانه مخصوص شهداست و ما فقط اداره آن را بر عهده داریم و مخصوص ما نیست.

-فعالیت‌های کنونی و آینده شما؟

لوگو اصلی و آخرین لوگو طراحی شده

*تبدیل وبلاگ به وب سایت   *طراحی و ساخت اپلیکیشن “شهداء جهان اسلام”

در آینده نزدیک”چاپ کتاب”

تلفن تماس / phone num
۹۳۳۳۸۴۸۳۰۱ ۹۸+
۹۱۰۰۰۸۶۷۹۵ ۹۸+

gmail: publicwebeight@gmail.com

دکمه بازگشت به بالا